Ons team

 

Wij zijn eigenaar van het professionele ontwerp- en technische team, samen met sterke fabriekspartners die ervoor zorgen dat we onze klanten beter ondersteunen in het productieproces. Bovendien hebben we het ervaren merchandiser-team om elk project af te handelen en het hele proces te volgen, inclusief after-sell service.

aangepaste neonreclames

 

Sleutelpersoon

 

 

Willem Cheng
President & CEO
Tel.: +86-20-38812350-888
E-mail:william@ideal-sign.com

Parel Liu
Vicepresident
Tel.: +86-20-38812350-866
E-mail:pearl@ideal-sign.com

Ivy Kang
Marketing Manager
Tel:86-20-38812350-809
E-mail:Ivy@ideal-sign.com

Jessica Lai
Accountmanager
Tel.:86-20-38812350-806
E-mail:Jessica@ideal-sign.com

Zoë Zeng
Accountmanager
Tel.:86-20-38812350-807
E-mail:zoe@ideal-sign.com

140x140

Judy Wu
Accountmanager
Tel.: 86-20-38812350-802
E-mail: judy@ideal-sign.com

140x140

Gillian Luo
Accountmanager
Tel.: 86-20-38812350-811
E-mail: gillian@ideal-sign.com


Rachel Fu
Accountmanager
Tel.: 86-20-38812350-810

E-mail: rachel@ideal-sign.com

Mia Luo
EenDministratiefSTaff
Tel.:86-20-38812350-801
E-mail: mia@ideal-sign.com


Riley Luo
Ontwerper
Tel.: 86-20-38812350-808

Tony Li
QC-manager
Tel.: 86-20-38812350
E-mail:idealsign@ideal-sign.com